KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9118382
nr 911 8382
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Blyerts, Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), signerad. 1885, Man med gevär, motivet: 21x13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:56:23
9/9 20:46:51
100 kr
15/9 14:42:06
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm